Y
Ü
K
L
Ü
Y
O
R

G-7 Masajı ile Bölgesel Zayıflama

G-7 Masajı ile Bölgesel Zayıflama

G-7 masajı, bölgesel zayıflama ve vücut sıkılaştırmayı hedefleyen, G-7 masaj aleti ile bölgeye hızlı titreşimler uygulayarak etkili bir sonuç ortaya çıkaran masajdır. Antalya’da bir ilk ve Horizon Estetik ve Güzellik Merkezi’nin bir yeniliği olan G-7 masajı ile üst seviyede bir zayıflamaya şahit olacaksınız.
Bir türlü zayıflayamamış, istediği kiloya ve vücut şekline sahip olamamış tüm kadınlar G-7 masajı ile hayalindeki vücuda kavuşabilir. Özellikle itme gücüne sahip G-7 masaj aleti, bacak ve popo gibi belirlenen bölgelerde kan dolaşımını hızlandırarak spazm tedavilerinde ve selülit tedavisinde büyük başarılar ortaya koyan özel bir cihazdır. Aynı zamanda kaslara etki ederek biriken ödemin ve laktik asidin vücuttan uzaklaşmasına da yardımcı olarak alternatif bir tedavi türü olarak da ele alınır.
 

G-7 Masajı Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

G-7 masajı selülitin, yağlanmaların ve sarkmaların bulunduğu her bölgeye uygulanabilir. Genellikle bacak, popo ve karın bölgesine yaptırılan bu masaj, kalça, bel, kol ve basen bölgelerinde de uygulanır ve çok daha sıkı bir cilt yapısı ortaya çıkar. 
Seans sayısı, masajın uygulandığı bölgeye, kişinin istediği vücut formuna ve vücut özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Ortalama 20 dakika süren bu seanslar haftada iki kere uygulanır ve istenilen sonuç büyük oranda elde edilir.
 

G-7 Masajının Avantajları

  • Yağ yakımı sağlayarak, istenilen bölgede yağlanmaları yok eder.
  • Bölgesel zayıflama sağlar ve selülit giderici etkisi vardır.
  • Cildi toparlar, esneklik kazandırır ve sıkılaşma sağlar.
  • Kas ve eklem ağrılarının iyileşmesine yardımcı etkisi vardır.
  • Bölgesel dolaşımı artırır.
  • Vücutta biriken ödemin ve toksinin atılmasına yardımcı olur.
  • Bedende bir rahatlama sağlar.
 

Horizon Estetik ile Antalya’da Bir İlk!

Daha önce görülmemiş, diğer masaj türlerinden çok daha ultra sonuçlara ulaştıran G-7 masajı, Horizon Estetik ile Antalya’da bir ilke imza atıyor. Vücudunuzu istediğiniz forma kavuşturmak, hayalinizdeki estetik görünümü yakalamak istiyorsanız Horizon Estetik ve yenilikleri sizlerle. G-7 masajı ile fazlalık yağlarınızdan kalıcı olarak kurtulabilir, selülitlerinizi yok edebilir ve sarkmalarınıza elveda diyebilirsiniz. Tüm bunlara kavuşmak için hemen bizimle iletişime geçin ve hayalinizdeki görünüme kavuşun.
 


0 yorum

Yorum yap

Shape BG

E-Bülten Horizon

Sürekli gelişen ürün özelliklerimizi ve teknolojimizi takip edin. E-posta adresinizi girin ve bültenimize abone olun.

İletişim için;

+905327239363

info@horizonantalya.com

Yeşilbahçe Mah 1453 Sok 7. Eyiler Apt K:4, 1453. Sk., Muratpaşa/Antalya

Yol Tarifi Al