Y
Ü
K
L
Ü
Y
O
R

Fotoage

Fotoage Tedavisiyle Mükemmel Bir Cilde Sahip Olun

Daha önce fototerapi tekniğini duymuş muydunuz? Fototerapi, bazı yararlı ışıklar kullanılarak cildimize yapılan bakımlara verilen addır. Fotoage ise şimdiye kadar gördüğünüz en yenilikçi teknolojilerden birisi olan yüksek yoğunluklu diyotlarla cildinizi gençleştirip güzelleştiriyor. Üstelik kullanılan farklı dalga boyları ile kapsamlı bir bakım gerçekleştirmeniz mümkün! Bu yazımızda, gençleştirme, temizleme, sıkılaştırma ve koyuluk giderme gibi mucizevi etkileri olan Fotoage tedavisini inceleyeceğiz.

Horizon Estetik ile Fotoage Tedavisine Hazır Olun!

Cildinizde var olan problemlerinizi üstün teknoloji ile çözmeye hazır iseniz Horizon Estetik ve Fotoage sizlerle! Cildinize bakım sağlayan ve hücrelerini yenileyen bir tedavi yöntemi olan Fotoage, cildinize çok iyi gelecek. Cildinizdeki lekelerden kalıcı olarak kurtulmak, yaşlılık belirtilerinizi ortadan kaldırmak ve harika sonuçlar elde etmek istiyorsanız adresiniz belli.  Horizon Estetik sizi ve cildinizi yenilemek için bekliyor. 

Fotoage Tedavisi Ne Kadar Sürüyor?

Bu tedavinin süresi, kişinin isteklerine ve içeriğe göre değişkenlik gösteriyor. Ortalama 1 saatte biten her seansta farklı dalga boylarındaki ışıklar kullanılıyor. Bu dalga boylarındaki ışıklar mavi, sarı, kırmızı gibi farklı renklere sahip oluyor. Her renk ışık akne, kırışıklık ve renk değişimi gibi farklı sorunlara tedavi oluyor. Birden fazla tedavi yöntemini tercih ettiyseniz yaklaşık 8 seansta işlemler tamamlanırken, küçük uygulamalarda 4 seansta başarılı sonuçlar elde edilebiliyor.

Tedavi Kalıcı Mı? Ne Zaman Tekrar Yaptırmalıyız?

Yüksek teknolojili cihazlarla yapılan bu işlem aknelere, kırışıklıklara, kırmızı lekelere ve diğer problemlere karşı ortalama 1 ila 3 yıl kalıcılığı bulunan çözümler sunuyor. Başarılı bir tedaviden sonra uzmanın önerilerine uyan kişilerde oldukça etkili sonuçlar gözleniyor. Doktorunuzun önerdiği kremleri sürekli kullanarak bu kalıcılığı arttırmanız mümkün. Cilt sorununuzun tekrarlanması durumunda ise gönül rahatlığıyla Fotoage tedavisini yeniden yaptırabilirsiniz.

Tedavi sırasında Ağrı veya Acı Hissediliyor Mu?

Fotoage, sadece ışın gönderilerek yapılan ve cildinizi uyarmaya, hücrelerinizdeki yenilenmeyi arttırmaya yönelik bir tedavi olduğu için süreç içerisinde hiçbir acı hissetmezsiniz. Yani bu mucizevi tedaviyi yaptırmak için hiçbir şeyden korkmanıza gerek yok! Fotoage ile şimdiye kadar sorun çektiğiniz aknelerinizden kurtulabilir, inanılmaz bir şekilde gençleşebilir ve diğer cilt sorunlarınızı kolayca çözebilirsiniz.
 


0 yorum

Yorum yap

Shape BG

E-Bülten Horizon

Sürekli gelişen ürün özelliklerimizi ve teknolojimizi takip edin. E-posta adresinizi girin ve bültenimize abone olun.

İletişim için;

+905327239363

info@horizonantalya.com

Yeşilbahçe Mah 1453 Sok 7. Eyiler Apt K:4, 1453. Sk., Muratpaşa/Antalya

Yol Tarifi Al