Y
Ü
K
L
Ü
Y
O
R

Pasif Jimnastik ile Kilo Verme Vakti!

Pasif Jimnastik ile Kilo Verme Vakti!

Son dönemlerde kilo vermek yöntemi olarak sıkça rastladığımız pasif jimnastik, daha az enerjiyle daha çok kilo vermeyi hedefleyen bir spor dalıdır. Kilo vermenin yanında aynı zamanda vücut sıkılaşmasını da sağlayan bu uygulamanın temel amacı, vücuttaki tüm kasları çalıştırmaktır. Bu sayede minimum seviyede hareket ederek dilediğiniz kiloya ve vücut şekline sahip olabilirsiniz. Peki pasif jimnastik nedir ve nasıl etki gösterir?
 

Pasif Jimnastik Nedir?

Pasif jimnastik, aslında bahsettiğimiz zayıflama uygulaması için kullanılan bir cihazdır. Bu cihaz, vücudunuza pedler yardımı ile bağlanır, kaslarınıza düşük voltajlı elektrik göndererek çalışmasını ve böylece bölgede bulunan yağ dokularının erimesini sağlar. Belli bir bölgeye ve tüm vücuda etki eden bir yönteme sahip pasif jimnastik, farklı programlara sahip etkili bir zayıflama tedavisidir. Her bölgeye ayrı oluşturulmuş programlar sayesinde, belli bölgelerdeki yağ oranınıza bakılarak doğru programı uygulayabilir ve doğru zayıflama sürecini gerçekleştirebilirsiniz.
Elektro terapi tekniği ile geliştirilen pasif jimnastik tedavisi uygulandıktan sonra günlük yaşantınıza geri dönebilir ve işinize devam edebilirsiniz. Tek dikkat etmeniz gereken nokta bol sıvı tüketmenizdir. 
 

Pasif Jimnastik Kaç Seans Uygulanır?

Haftada 3-4 kez uygulanan seanslar ile pasif jimnastik toplam 15 seans yapılan bir zayıflama işlemidir. Tüm seanslar yaklaşık yarım saat sürmekle birlikte işlemin etkisi ise ilk 10 seanstan sonra ortaya çıkar. Burada etki mekanizmasının işleyişi yağ oranına, kişinin metabolizmasına ve tabi ki beslenme şekline göre değişkenlik gösterecektir. 
 

Kimlere Pasif Jimnastik Uygulanamaz?

Pasif jimnastik uygulamasının içerisinde radyo dalgaları aktif olduğu için özellikle kalp pili olanlara uygulanan bir teknik değildir. Aynı zamanda hamileler ve regl döneminde olan kadınlara da önerilmeyen bir uygulamadır.
 

Siz de Horizon Estetik ile Zayıflamaya Hazır Olun

Horizon Estetik, kilo vermek ve bölgesel yağlarından bir an önce kurtulmak isteyen tüm bireyler için pasif jimnastik tedavisi uygulamaktadır. Yağ oranınızı ve gerekli farklı detayları inceleyerek özel programlar belirliyor ve doğru teknikle zayıflamanızı sağlıyoruz. Sizler de zayıflamaya hazır iseniz hemen bizlerle iletişime geçin ve hayallerinize kavuşun.
 


0 yorum

Yorum yap

Shape BG

E-Bülten Horizon

Sürekli gelişen ürün özelliklerimizi ve teknolojimizi takip edin. E-posta adresinizi girin ve bültenimize abone olun.

İletişim için;

+905327239363

info@horizonantalya.com

Yeşilbahçe Mah 1453 Sok 7. Eyiler Apt K:4, 1453. Sk., Muratpaşa/Antalya

Yol Tarifi Al