Y
Ü
K
L
Ü
Y
O
R

Radyo Frekans Uygulaması ile Sıkılaşın!

Radyo frekans uygulaması, bölgesel zayıflama ile birlikte, selülit giderme ve ciltteki sarkıklıkları yok etme işlemlerini içeren kapsamlı bir zayıflama tedavisidir. Isı ile fazlalık yağları parçalama işlemi üzerine kurulu bu tedavi yöntemi, sıkılaşmak ve incelmek isteyen her kadının başvurabileceği bir uygulamadır. Peki radyo frekans nasıl uygulanır ve nasıl etki eder?
 

Radyo Frekans İşlemi Nedir?

Radyo frekans işlemi, aktif spor ve diyet ile giderilemeyen fazlalık yağlara ses dalgaları göndererek parçalanmasını ve vücuttan doğal yollar ile atılmasını sağlayan bir teknolojidir. Vücudunuzda yağ birikimi bulunan, bacak, kol, kalça ve basen gibi tüm bölgelere uygulayabileceğiniz bir zayıflama yöntemidir.
 

Radyo Frekans Nasıl Uygulanır?

Radyo frekans işleminde, işlemin uygulanacağı bölgeye etkinliği arttırmak için özel bir yağ sürülür ve radyo frekans cihazı ile tedaviye başlanır. Burada kullanılan cihaz, masaj yaparak yağ dokusunun üzerinde gezinir ve cilt altına radyo dalgalarının iletimini sağlar. Radyo dalgaları ise cilt altında ısı artışına sebep olarak, kolajen üretimini arttırır ve kan dolaşımını hızlandırır. Bu işlemlerin tekrarlanması üzerine ise bölgede sıkılaşma ve incelme meydana gelir. 

Radyo frekans uygulaması ortalama yarım saat süren seanslardan oluşur ve toplam 8-12 seans arasında da tüm işlem tamamlanır. Burada önemli olan seansların haftada maksimum 3 kere uygulanmasıdır. Seansların sonucunda ise ağrı ve acı hissedilmez.
 

Radyo Frekans Uygulaması Avantajları

  • Isı yolu ile yağ dokuları hücre içerisinde parçalanır ve eriyerek yok olur.
  • Uygulama sırasında anestezi uygulanmaz ve kesi atılmaz.
  • Parçalanan yağ dokuları lenf kanalları ile vücuttan atılır. Herhangi bir cerrahi işlem uygulanmaz.
  • Radyo frekans zayıflama sağlarken aynı zamanda vücudun sıkılaşmasını da sağlar. Bu yüzden uygulama sonrası sarkma meydana gelmez.
 

Horizon Estetik ve Radyo Frekans Uygulaması

Horizon Estetik ve Güzellik Merkezi güvencesi ile yaptıracağınız radyo frekans uygulaması, cildinizi toparlayarak daha genç bir görünüme kavuşmanızı sağlayacak. Uygulama sonrasında bacaklarınızdaki sıkılaşmayı, selülitlerin ortadan kalktığını ve sarkıklıklarınızın tamamen yok olduğunu gördüğünüzde gözlerinize inanamayacaksınız. Siz de profesyonel ellerde incelmek istiyorsanız adresiniz belli. Sizleri bekliyoruz!
 


0 yorum

Yorum yap

Shape BG

E-Bülten Horizon

Sürekli gelişen ürün özelliklerimizi ve teknolojimizi takip edin. E-posta adresinizi girin ve bültenimize abone olun.

İletişim için;

+905327239363

info@horizonantalya.com

Yeşilbahçe Mah 1453 Sok 7. Eyiler Apt K:4, 1453. Sk., Muratpaşa/Antalya

Yol Tarifi Al