Y
Ü
K
L
Ü
Y
O
R

Gençlik Aşısı ile Cildinizi Gençleştirin

Gençlik Aşısı ile Cildinizi Gençleştirin

Gençlik aşısı ile gençlik yıllarınıza dönmeye hazır mısınız? Yıllar geçtikçe cildinizde derinleşen kırışıklıklar, oluşan sarkmalar ve deformasyonlar için yeni bir mezoterapi yöntemi olan gençlik aşısı ile cildinizi gençleştirebilirsiniz. Yüzünüze, özellikle göz altına ve elmacık kemiklerine olmak üzere, dekolte bölgesine, boyun bölgesine ve ellerinize uygulanacak gençlik aşısı ile cildiniz yenileyebilir, sağlıklı ve canlı bir cilde kavuşabilirsiniz.
 

Gençlik Aşısı Etki Mekanizması


Hyalüronik asit, cilde nem kazandıran, hücrelerin yenilenmesinde rol oynayan ve cildin esnekliğini arttıran kolajenleri harekete geçiren bir maddedir. Vücudunuzun her bölgesinde gezinen ve adeta sihir gibi bir dokunuş sergileyen hyalüronik asit, gençlik aşısı etki mekanizmasında aktif rol oynuyor. Gençlik aşısı ise hyalüronik asit miktarını arttırarak kolajen aktivitesini arttırarak ciltte yenilenme ve parlaklık sağlar. Uygulandığı takdirde etkisini ise 2. günden itibaren göstermeye başlar.
 

Gençlik Aşısını Kimler Yaptırabilir?

IAL sistem olarak da adlandırılan gençlik aşısı, 20 yaşından itibaren tüm bireylere yapılabilen bir uygulamadır. Bunun sebebi ise vücuttaki hyalüronik asit miktarının 20 yaşında azalmaya başlamasıdır. Vücudunuzun hyalüronik miktarının eksilmesi ve cildinizin hem elastikiyetini kaybetmesi hem de sarkması gençlik aşısı yaptırabilmeniz için önemli bir basamaktır.

 

Sık Sorulan Sorular

 
  • Aşının yan etkisi var mı?
Aşının içeriğinde herhangi bir yan etki oluşturacak madde bulunmadığı için uygulandığında olumsuz bir sonuç ortaya çıkmaz.
 
  • Kalıcılık süresi ne kadar?
Aşının kalıcılık süresi yaklaşık 6 ile 12 ay arasında değişkenlik gösterebilir.
 
  • Aşıyı kimler yaptıramaz?
Deri hastalığına sahip olan bireyler, kanser hastaları, hamileler ve emziren anneler için gençlik aşısı uygulanması önerilmez.
 
  • Uygulama sonrası nelere dikkat edilmeli?
Aşı uygulandığı gün banyo yapılmamalıdır. Aynı zamanda yaklaşık birkaç gün sauna gibi ortamlara girilmemeli, sıcak su ile temastan uzak durulmalıdır. Bir gün sonrası makyaj yapılabilir.
 

Horizon Estetik ile Gençlik Aşısı Yaptırın!

Uzman doktorumuzun uygulayacağı gençlik aşısı ile cildinizin istediği hyalüronik miktarını kazandırabilirsiniz. Cildinizde oluşan kırışıklıklara, deforme ve sarkma miktarına göre uzman doktorumuz tarafından uygulanacak gençlik aşısı, cildinizde sıkılaşma ve parlaklık sağlayacak. Siz de canlı, sağlıklı ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak, sarkmalarınızdan ve kırışıklıklarınızdan kurtulmak istiyorsanız gençlik aşısını tercih edin ve bizimle iletişime geçin.
 


0 yorum

Yorum yap

Shape BG

E-Bülten Horizon

Sürekli gelişen ürün özelliklerimizi ve teknolojimizi takip edin. E-posta adresinizi girin ve bültenimize abone olun.

İletişim için;

+905327239363

info@horizonantalya.com

Yeşilbahçe Mah 1453 Sok 7. Eyiler Apt K:4, 1453. Sk., Muratpaşa/Antalya

Yol Tarifi Al