Y
Ü
K
L
Ü
Y
O
R

Plexr Uygulaması ile Yenilenin!

Plexr Uygulaması ile Yenilenin!


Cildinizi yenilemek için artık estetik ameliyatlarına gerek yok. Plexr uygulaması ile neştersiz bir yenileme işlemi yapmak mümkün.
Plexr, cildinizdeki lekeleri, akne izlerini, oluşan siğilleri ortadan kaldıran ve özellikle göz çevresinde yenilenme sağlayan bir uygulamadır. Plazma enerjisi kullanılan bu yöntem, aynı zamanda plexr plazma estetiği ve ameliyatsız göz kapağı estetiği olarak da adlandırılır. Plexr uygulaması ile göz kapağı kaldırma işlemi yapabilir, dudak çevrenizdeki çizgileri yok edebilir ve göz altı torbalarınızı ortadan kaldırabilirsiniz.
 

Plexr Göz Kapağı Estetiği Nasıl Uygulanır?

Plexr göz kapağı estetiği, anestezik bir krem kullanılarak yapılan, ağrısız ve acısız bir işlemdir. İşlemin uygulanacağı bölüm temizlendikten sonra krem sürülür ve bölge uyuştuktan sonra yaklaşık 10 ile 20 dakika arasında plexr işlemi uygulanır. Bölgedeki hasara göre ise 2 ya da 4 seans yapılır. Etkisini ise 3. seanstan sonra göstermeye başlar. İşlem uygulandıktan sonra ise bölgenin iyileşmesi ortalama bir hafta süre içerisinde gerçekleşir. Sonucunda ise çok daha esnek ve genç bir cilt görünümüne sahip olacaksınız.
 

Plexr Uygulamasının Yan Etkisi Var Mıdır?

Plexr uygulaması ağır bir yan etki göstermez ve alerjik reaksiyonlara sebep olmaz. Uygulama sonrası, bölgede şişlik ve ödem meydana gelebilir, kızarıklıklar görülebilir. Fakat bunlar geçici etkilerdir.
 

Plexr İşleminin Sağladığı Avantajlar


Plexr yönteminin en önemli avantajı, ciltte var olan hasarların yok edilmesi ve göz kapağının istenilen şekilde yenilenmesidir. Aynı zamanda estetik ameliyatlarına göre çok daha uygun fiyatlı olması ve iyi sonuçlar ortaya çıkarması da hastalar tarafından tercih edilme sebeplerinden biridir. Az sayıda ve kısa süren seanslar ile uygulanması, pansumana ihtiyaç duyulmaması ve günlük yaşantıyı etkilememesi de plexr işleminin avantajları arasındadır.
 

Yenilenmek İstiyorsanız Horizon’a Bekliyoruz!

En yeni cilt yenileme yöntemi olan plexr uygulamasını profesyonel ellerde yaptırın. Çevre dokulara zarar vermeyecek, uygulandığı bölgede yenilenme ve gençleşme sağlayacak, cilt hasarını ortadan kaldıracak bir plexr işlemi görmek istiyorsanız Horizon’a bekliyoruz. Göz kapağı düşüklüğünüze, göz altı torbalarınıza, akne izi ve çatlaklarınıza, yara izi ve siğillerinize tedavi olmak için buradayız.
 


0 yorum

Yorum yap

Shape BG

E-Bülten Horizon

Sürekli gelişen ürün özelliklerimizi ve teknolojimizi takip edin. E-posta adresinizi girin ve bültenimize abone olun.

İletişim için;

+905327239363

info@horizonantalya.com

Yeşilbahçe Mah 1453 Sok 7. Eyiler Apt K:4, 1453. Sk., Muratpaşa/Antalya

Yol Tarifi Al