Y
Ü
K
L
Ü
Y
O
R

Hakkımızda

Antalya’da 2010 yılından beri hizmet vermekte olan merkezimiz: müşteri mutluluğunu temel prensip olarak kabul ederek, konusunda uzman personeli ile sağlık ve güzellik konularında danışanlarının yaşam kalitesine katkıda bulunmaktadır. Dr. Oğuzhan Dişçi tarafından kurulan, yeniliklere, gelişme ve geliştirmeye açık merkezimizde çalışan personelimizin profesyonelliği kadar kullandığımız ekipman ve müşterilerimize sunduğumuz ürünlerinde bizim için önemlidir.

Yaptığımız işten emin olmak ve mükemmel hizmet adına HORIZON markasıyla yurt içi ve yurt dışı için ozon sauna üretimi de yapmaktayız. Biz her gün: müşteri mutluluğunu temel prensip olarak görmekte, başarının güler yüz ve profesyonel takım çalışması ile olacağına inanarak, her güne gülümseyerek ve aynı iş disiplini ile başlıyoruz. Ve bunu yıllardır yapıyoruz.

Dr. Oğuzhan Dişçi’nin 8 yıldır yaptığı çalışmalar ile ilk adımlarını attığı HORIZON, 2010 yılından beri ileri teknoloji ile kişisel bakım ve güzellik merkezi olarak hizmet sunmaktadır. Yeni teknolojik gelişmeleri takip ederek, dünyanın herhangi bir yerinde uygulanan yöntemleri Antalya’ya taşıyan HORIZON, konusunda uzman sağlık ve bakım personeli ile kesintisiz hizmet sunmaktadır.


 

Shape BG

E-Bülten Horizon

Sürekli gelişen ürün özelliklerimizi ve teknolojimizi takip edin. E-posta adresinizi girin ve bültenimize abone olun.

İletişim için;

+905327239363

info@horizonantalya.com

Yeşilbahçe Mah 1453 Sok 7. Eyiler Apt K:4, 1453. Sk., Muratpaşa/Antalya

Yol Tarifi Al